h فوتبال بدون داور برگزار خواهیم کرد و این نشانه ایمان است ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فوتبال بدون داور برگزار خواهیم کرد و این نشانه ایمان است !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فوتبال بدون داور برگزار خواهیم کرد و این نشانه ایمان است !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فوتبال بدون داور برگزار خواهیم کرد و این نشانه ایمان است !

فوتبال بدون داور برگزار خواهیم کرد و این نشانه ایمان است !

خبرگزاری فارس از بوشهر خبر داد : عبدالحسین بریمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در دشتی اظهار داشت: رویکرد بسیج در شرایط فعلی حضور همه مردم در بسیج است و اینکه حضرت آقا فرمودند همه ملت ایران بسیجی‌اند جز کسی که عناد به نظام داشته باشد.

بریمانی خاطرنشان کرد: در این رویکرد جدید تمام مردم را عضو بسیج می‌دانیم و همه مردم باید در بسیج حضور یابند و طبق قانون برنامه پنجم ما باید با فراهم‌ کردن پشتیبانی‌های لازم برای جذب و به‌کارگیری سی ‌میلیون نفر از بسیج ده‌ها میلیونی با رویکرد فرهنگی، اجتماعی و علمی اقدام کنیم.

وی یادآور شد: به ازای 11 هزار جمعیت یک سالن صالحین احداث می‌شود و جهت شهرستان دشتی هشت سالن صالحین پیش‌بینی شده است و این فرصتی بی‌نظیر است.

بریمانی خاطرنشان کرد: تمام استان‌ها آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده‌اند و در استان هرمزگان 57 سالن در حال احداث است و استحکام آن تا زلزله‌های 12 ریشتری را جواب خواهد داد و این سالن‌ها تا 25 اسفند ماه سال‌جاری به بهره‌برداری خواهند رسید.

بریمانی با بیان اینکه باید در ورزش صداقت، ایمان و اخلاص حاکم باشد، اضافه کرد: در حال حاضر در بسیج مستضعفین فوتبال‌های بدون داور برگزار می‌کنیم که چنانچه بازیکنی خطایی کرد می‌گوید من خطا کرده‌ام و این فرهنگ باید در ورزش کشور نهادینه شود.

وی یادآور شد: اگر یک بدحجاب بیاید در این سالن‌ها و باحجاب و مومن شود برای ما کافی است.

27 اسفند 1391