h درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم

درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم

درگیری و فحاشی برلوسکونی با مردم

«سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر سابق ایتالیا که شنبه شب قصد داشت برای شرکت در مراسم انتخاب رئیس مجلس سنا وارد پارلمان شود، با اعتراض گسترده مردمی روبرو شد که فریاد می‌کشیدند و او را هو می‌کردند.

برلوسکونی که با اتهام تخلف مالیاتی و روابط نامشروع روبروست پس از مشاهده این جمعیت خطاب به آن‌ها فریاد زد: خجالت بکشید. نفهم‌های احمق ابله.

رویترز گزارش داده است که در مقابل گروهی از معترضان هم برلوسکونی را که به دلیل تحت درمان بودن چشمانش همواره عینک آفتابی به چشم دارد، «دلقک» خطاب کردند.

این میلیارد ایتالیایی در حال حاضر حداقل چهار پرونده قضایی در جریان دارد، که در یکی از آن‌ها به یک سال و در دیگری به چهار سال زندان محکوم شده. با این حال وی به آرا اعتراض کرده و در انتخابات اخیر هم رهبری ائتلاف چپ میانه را بر عهده داشت.

ائتلاف وی در رأی‌گیری انتخاب رئیس مجلس سنا شکست خود و ریاست هر دو مجلس سنا و نمایندگان به ائتلاف چپگرایان به رهبری «پیر لوئیجی برسانی» رسید.

27 اسفند 1391