h امیر قلعه‌نویی : آرزوی من در سال 92 ظهور امام زمان است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امیر قلعه‌نویی : آرزوی من در سال 92 ظهور امام زمان است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امیر قلعه‌نویی : آرزوی من در سال 92 ظهور امام زمان است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امیر قلعه‌نویی : آرزوی من در سال 92 ظهور امام زمان است

امیر قلعه‌نویی : آرزوی من در سال 92 ظهور امام زمان است

امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین تیم استقلال ضمن تبریک سال 92 در مورد بدترین خاطره خود در سالی که سپری شد، گفت: بدترین خاطره من در سال 92 فوت مادرم بود که از این موضوع بسیار ناراحت شدم از لحاظ فوتبالی نیز فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم و در ابتدای لیگ شروع خوبی نداشتیم. و بدترین سال من امسال بود چون مادرم را از دست دادم از سویی مشکلات زیاد بود و از لحاظ مادی و ساختاری اتفاقات سختی برایمان افتاد که به لطف خدا و اهل بیت اکنون شرایط بهتر است.

وی در مورد آرزوی خود در سال 92 اظهار داشت: در درجه اول سلامتی همه مردم و ظهور امام زمان را آرزو می‌کنم امیدوارم ایرانی‌ها هر جای دنیا که هستند سال خوبی داشته باشند از خدا می‌خواهم همه بیماران شفا پیدا کنند و تمامی مردم عاقبت‌ به خیر شوند.

قلعه‌نویی خاطر نشان کرد: از طرفداران و بازیکنانمان که با مشکلات و همه سختی‌ها ساختند تشکر می‌کنم. طرفداران به عشق استقلال تیم را تشویق کردند و بازیکنان برای شادی هواداران زحمت کشیدند که همه باید قدر این تلاش را بدانیم.

26 اسفند 1391