h اعترافات مرد هوسبازی که زن و بچه اش را به قتل رساند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعترافات مرد هوسبازی که زن و بچه اش را به قتل رساند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعترافات مرد هوسبازی که زن و بچه اش را به قتل رساند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعترافات مرد هوسبازی که زن و بچه اش را به قتل رساند

اعترافات مرد هوسبازی که زن و بچه اش را به قتل رساند

ایسنا: مردی که اقدام به قتل همسرش کرده بود، دستگیر شد.

ماموران انتظامی شهرستان انزلی در پی دریافت اخبار و اطلاعات مبنی بر فعالیت مشکوک و نامتعارف مردی در ارتباط با زنان بدنام، بررسی خود برای صحت و سقم خبر را در دستور کار خود قرار دادند.

در ادامه پس از آشکارشدن واقعیت، کارآگاهان در تحقیقات از این فرد، متوجه شدند این مرد 35 ساله با سوءاستفاده از کهولت سن والدینش با زنان بدنام، اقدام به برقراری رابطه در منزل پدری‌اش کرده و علی‌رغم این که سال گذشته ازدواج کرده، از همسرش خبری نیست.

ماموران با کسب این اطلاعات، اقدام به تحقیق از این مرد کرده و پس از استماع سخنان وی، به اظهارات ضد و نقیض متهم، بیشتر کارآگاهان را به کشف راز مفقودشدن همسر این مرد ترغیب کرد تا این که آنان متوجه شدند که همسر این مرد سال گذشته منزلی را اجاره کرده، اما پس از شش ماه، متهم شخصا به بنگاه مراجعه و قرارداد اجاره منزل را فسخ کرد.

با کسب این اطلاعات، رسیدگی به این پرونده وارد مسیر جدیدی شد و کارآگاهان را بر آن داشت که با توجه به اظهارات ضدونقیض متهم و نیز مفقودشدن همسر وی، اقدام به بازرسی از این منزل کنند.

پس از حضور کارآگاهان در منزل سابق متهم، در بازرسی از منزل، گوشه‌ای از فرش را که در زیر خاک مدفون شده بود، مشاهده و اقدام به خارج‌کردن آن از زیر خاک کردند.

پس از انجام خاکبرداری در این امر مشخص شد که فرش توسط طنابی پیچیده شده و درون آن جسد همسر این مرد قرار گرفته است.

متهم پس از رویت جسد همسر 29 ساله‌اش، در حالی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، اعتراف کرد که تولد فرزندش در ازدواج موقت با همسرش، موجب اختلاف این دو شده و وی در سحرگاه روز پنجم فروردین ماه امسال پس از خفه‌کردن همسرش، وی را در باغچه خانه دفن کرده است.

این مرد همچنین در ادامه اعترافات خود معترف شد که فرزند خردسالش را نیز به بهزیستی سپرده است.

26 اسفند 1391