h محمدرضا باهنر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمدرضا باهنر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمدرضا باهنر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمدرضا باهنر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

محمدرضا باهنر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسما اعلام کاندیداتوری کرد.

باهنر امشب (چهارشنبه) در جوار ملکوتی امام رضا(ع) کاندیداتوری خود را اعلام کرد.

وی در مورد اعلام کاندیداتوریش گفت: تاکنون هفت مرتبه خود را در معرض انتخاب مردم قرار دادم و همواره موفق به کسب رای مردم شده‌ام.

باهنر افزود: کاندیداتوری خود را در کنار صحن ملکوتی امام هشتم اعلام می‌کنم که به مدد ایشان این بار نیز بتوانم شایسته رای اعتماد مردم برای هشتمین بار باشم.

پیش از این فارس طی گفت‌وگویی با «بهادر والی‌زاده» عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین خبر کاندیداتوری باهنر را اعلام کرده بود.

والی‌زاده در گفت‌وگوی یاد شده با فارس، با بیان اینکه کاندیداتوری باهنر برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری قطعی شده است، تصریح کرد: آقای باهنر تنها نامزد مورد حمایت جامعه اسلامی مهندسین است.

وی افزود: با نظر اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین و نظر آقای باهنر، آقای کوهکن به عنوان رئیس ستاد تبلیغات مهندس باهنر تعیین شده است.

والی‌زاده از تشکیل اتاق فکر انتخاباتی در جامعه اسلامی مهندسین برای تهیه برنامه‌های انتخاباتی باهنر خبر داد و گفت: سفرهای استانی آقای باهنر آغاز شده است.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در پاسخ به این سؤال که با وجود کاندیداتوری آقای باهنر تکلیف ائتلاف جبهه پیروان چه می‌شود، خاطر نشان کرد: ما در این باره نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم اما برآورد ما این است که آقای باهنر خروجی قطعی آن ائتلاف خواهد بود.

وی گفت که باهنر تا چند روز آینده رسماً اعلام کاندیداتوری خواهد کرد.

24 اسفند 1391