h دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان

دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان

دانلود خلاصه فیلم بازی و گلهای دیدار بارسلونا و میلان

هفته دوم دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با دو دیدار در بارسلونا و گلزن کرشن آغاز شد. بارسلونا و گالاتاسرای در این دو مسابقه توانستند خود را به جمع هشت تیم پایانی این رقابت ها برسانند.

در نوکمپ بارسا میزبان میلان بود و در نهایت حریف ایتالیایی خود را با گل های لیونل مسی (5،40)، داوید ویا (55) و جوردی آلبا (93) چهار بر صفر شکست داد تا شکست دو بر صفر بازی رفت را جبران کرده و همچنان در لیگ قهرمانان اروپا باقی بماند.

آبی اناری ها پس از شکست در بازی رفت برابر میلان ناکامی های سریالی را برابر رئال مادرید در کوپا دل ری و لیگا تجربه کردند. حذف از جام حذفی اسپانیا و سپس باخت در ال کلاسیکوی برگشت لیگا برابر قوهای سپید انتقادها از بارسا را به اوج رسانده بود و بسیاری بارسا را در سراشیبی سقوط می دیدند ولی این تیم در آغاز هفته با تیم دوم خود لاکرونیا را در لیگا برد و سپس میلان را از پیش رو برداشت تا جواب انتقادها را در زمین داده باشد.

 

دانلود فیلم

   
23 اسفند 1391