h واکنش وزیر هند به خودکشی مظنون تجاوز به دانشجوی هندی در زندان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واکنش وزیر هند به خودکشی مظنون تجاوز به دانشجوی هندی در زندان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واکنش وزیر هند به خودکشی مظنون تجاوز به دانشجوی هندی در زندان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واکنش وزیر هند به خودکشی مظنون تجاوز به دانشجوی هندی در زندان

واکنش وزیر هند به خودکشی مظنون تجاوز به دانشجوی هندی در زندان

سوشی کمار شینده، وزیر کشور هند مرگ یکی از مظنونان در ربوده شدن و تجاوز به یک دانشجوی هندی در دهلی را "بی توجهی جدی" در وضعیت امنیتی زندان توصیف کرده و خواستار انجام تحقیقاتی دراین باره شد.

جسد رام سینگ که مظنون به همدستی در ربودن و تجاوز به یک دختر دانشجو در ماه دسامبر گذشته در دهلی بود، در حالی که حلق آویز شده بود در زندان در دهلی پیدا شد.

وزیر کشور هند قول داده که تحقیقاتی در این باره انجام شود. آقای شینده گفته است که مقامات باید پس از تکمیل تحقیقات در این مورد پاسخ دهند.

انتظار می رود که تحقیقات دو تا سه هفته به طول انجامد.

پلیس هند می گوید که آقای سینگ خود را در زندان تیهار حلق آویز کرده، این در حالی است که وکلای و خانواده او گفته اند که ظن آن می رود که آقای سینگ را به قتل رسانده باشند.

سخنگوی زندان تیهار هم به بی بی سی گفته ظاهرا آقای سینگ خود را با طنابی که از پتو درست کرده بود، در ساعت ۵ صبح به وقت محلی حلق آویز کرده است.

رام سینگ ۳۳ ساله یکی از پنج مردی بود که در ارتباط با این پرونده تحت بازداشت بودند.

تمامی این پنج نفر اتهامات وارده را رد کرده اند.

حمله بی رحمانه به دختر دانشجوی ۲۳ ساله باعث برانگیختن خشم عمومی مردم هند شد.

خبرنگار بی بی سی در دهلی می گوید مرگ آقای سینگ برای مقامات هندی که پیش از این به دلیل وقوع این حادثه تحت فشار زیادی بودند، شرمساری بزرگی است.

22 اسفند 1391