h علت چاقوکشی در رقابت های کشتی فرنگی مشخص شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علت چاقوکشی در رقابت های کشتی فرنگی مشخص شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علت چاقوکشی در رقابت های کشتی فرنگی مشخص شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علت چاقوکشی در رقابت های کشتی فرنگی مشخص شد

علت چاقوکشی در رقابت های کشتی فرنگی مشخص شد

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور که از صبح دیروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده است در حالی‌که به آرامی در نوبت بعدازظهر پیگیری می‌شد و نفرات راه یافته به دیدارهای فینال 4 وزن نخست مشخص شده بودند و کشتی‌گیران در گروه شانس مجدد برای حضور در دیدار رده‌بندی آماده می‌شدند به جنجال کشیده شد.

یکی از تماشاگران با چاقو به میلاد خسروی از تیم لرستان که خود را برای دیدارهای شانس مجدد آماده می‌کرد حمله و این کشتی‌گیر را از ناحیه صورت به شدت زخمی کرد. این تماشاگر پس از ارتکاب به این عمل اقدام به فرار کرد که توسط سایر تماشاچیان دستگیر شد.

اینکه این عمل با چه نیتی از سوی فرد خاطی صورت گرفته است موضوعی بود که برای بسیاری از نفراتی که در سالن حضور داشتند جای سوال داشت، موضوعی که تنها کشتی‌گیر مصدوم می‌توانست از پشت پرده ماجرا پرده بردارد.

وی در حالی‌که برای مداوا توسط اورژانس به بیمارستان «سینا» منتقل شده بود به خبرنگار فارس گفت: هنوز هم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و در شوک هستم. در حالی‌که داشتم خودم را برای شانس مجدد گرم می‌کردم یکی از کسانی‌که در سالن در کنار من حضور داشت گفت بروم جای دیگری گرم کنم، اما به ناگاه بعد از رد و بدل شدن چند جمله کوتاه با چاقو به من حمله کرد و صورتم غرق خون شد.

وی تصریح کرد: مثل اینکه من در دیدارهای شانس مجدد باید با دوست این فرد کشتی می‌گرفتم و وی برای اینکه من روی تشک حاضر نشوم اقدام به این کار کرده است.

20 اسفند 1391