h قاضی پرونده اختلاس بیمه : علی دایی پاک پاک است ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قاضی پرونده اختلاس بیمه : علی دایی پاک پاک است !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قاضی پرونده اختلاس بیمه : علی دایی پاک پاک است !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قاضی پرونده اختلاس بیمه : علی دایی پاک پاک است !

قاضی پرونده اختلاس بیمه : علی دایی پاک پاک است !

قاضی پرونده اختلاس بزرگ بیمه ایران گفت: امروز می‌توانم بگویم که علی دایی پاک پاک است و هیچ دخالتی در موضوع اختلاس بیمه ایران نداشته است.

نام علی دایی در پرونده اختلاس بزرگ بیمه ایران بر زبان آمد و سرمربی سابق تیم ملی هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: علی دایی در این مملکت آنقدر سالم زندگی کرده است که اگر تا الان کوچک‌ترین مشکلی از من پیدا کرده بودند 100 بار آویزانم کرده بودند. پس از این صحبت ها و اینکه علی دایی صراحتا در مورد آن موضع گیری کرد همه چیز به فراموشی سپرده شد.

حسین مرادی، قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران در گفتگویی با سایت مدال نیوز در خصوص این که چرا نام علی دایی در این پرونده باز شد، توضیح داد.

مرادی گفت: در زمان جریان دادگاه متاسفانه مطالبی درخصوص علی دایی گفته شد که به هیچ وجه واقعیت نداشت. یکی از متهمان در جریان دادگاه از علی دایی نام برد که همین موضوع باعث شد تا شائبه دخالت دایی در جریان این پرونده به وجود بیاید. ولی آنچه که امروز می توانم بگویم این است که علی دایی پاک پاک است و هیچ دخالتی در این موضوع نداشت.

قاضی دادگاه اختلاس بیمه ایران در توضیح مسئله اینکه باعث شد تا نام علی دایی در دادگاه پرونده اختلاس بیمه بر سر زبان ها بیفتد عنوان کرد: واقعیت این است متهمان برای خرید و فروش زمینی در منطقه شهریار در روزنامه آگهی داده بودند و چون علی دایی نیز در کار های اقتصادی فعالیت دارد از سوی وی تماس هایی بر قرار شد که این رابطه تنها در همین حد است و به هیچ وجه پولی رد و بدل نشد که امروز دایی بخواهد در این رابطه توضیحی دهد.

مرادی در پایان تصریح کرد: موضوع دایی در این پرونده کاملا بسته شده است. چهره های بزرگ فوتبالی در سطح دایی به اندازه خودشان گرفتاری دارند و درست نیست که به دلیل مسائل واهی برای آنها حاشیه درست کنیم. علی دایی افتخار ورزش ایران است و باید قدر و منزلتش حفظ شود.

20 اسفند 1391