h عموپورنگ با صدا و سیما خداحافظی کرد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عموپورنگ با صدا و سیما خداحافظی کرد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عموپورنگ با صدا و سیما خداحافظی کرد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عموپورنگ با صدا و سیما خداحافظی کرد !

عموپورنگ با صدا و سیما خداحافظی کرد !

تهیه کننده برنامه «عموپورنگ» از اتمام این برنامه پس از آخرین اجرا در روز جمعه خبر داد.

مسلم آقاجان‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم ، اعلام کرد:‌برنامه «عموپورنگ» پس از آخرین اجرا در روز جمعه 25 اسفند ماه با تلویزیون و بچه‌ها خداحافظی خواهد کرد.

تهیه کننده «عموپورنگ» با بیان اینکه این گروه برنامه ساز در ایام نوروز 92 برای گروه کودک و خردسال سیما هیچ برنامه‌ای نخواهد داشت عنوان کرد: نوروز امسال با سفر به استرالیا برای ایرانیان خارج از ایران برنامه‌های شاد و مفرح اجرا خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در این سفر 10 روزه به شهرهای ملبورن، سیدنی و کانبرا خواهیم رفت و در ایران نخواهیم بود و ویژه برنامه نوروزی را برای ایران دوستان خارجی اجرا می‌کنیم.

آقاجان زاده در ادامه درباره علت این خداحافظیِ یکباره سکوت کرد و فقط به این گفته بسنده کرد:" ادامه برنامه عموپورنگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد."

عموپورنگ محبوترین برنامه کودک این سالهای تلویزیون ایران است و آمارهای 90 درصدی تماشای این برنامه در شبکه یک و شبکه دو همچنان بی‌رقیب مانده است. آیا دامنه مشکلات مالی اخیر سیما به عموپورنگ هم رسیده است؟

20 اسفند 1391