h قدیری ابیانه : سیا چاوز را مسموم کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قدیری ابیانه : سیا چاوز را مسموم کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قدیری ابیانه : سیا چاوز را مسموم کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قدیری ابیانه : سیا چاوز را مسموم کرد

قدیری ابیانه : سیا چاوز را مسموم کرد

به نوشته ظهور 12محمدحسن قدیری ابیانه در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس از درگذشت رئیس جمهوری ونزوئلا که حامی مظلومان و در خط مقدم مبارزه با استکبار در آمریکای لاتین بود، ابراز تأسف کرد.

وی از هوگو چاوز به عنوان مبارزی عدالتخواه و حافظ منافع مظلومان و دوست ملت ایران در حیاط خلوت آمریکا که نظام سلطه را با ایستادگی در برابر زیاده‌طلبی‌هایش به ستوه‌ آورده بود، یاد کرد.

سفیر سابق ایران در مکزیک گفت: یکی از روش های سازمان جاسوسی C.I.A برای حذف فیزیکی مخالفان آمریکا در جهان تلاش برای مسموم‌کردن آنها به وسیله پودرهای کشنده است.

قدیری ابیانه افزود: عبدالعزیز حکیم با خوردن قهوه آغشته به پودر سرطان زا در به شهادت رسید و چاوز نیز توسط آمریکایی ها مسموم شده است.

وی ابتلای بسیاری از رهبران مستقل و ضد امپریالیست کشورهای مختلف به ویژه در آمریکای لاتین به سرطان را نشانگر گستردگی توطئه‌های C.I.A علیه مخالفان آمریکا دانست.

سفیر سابق ایران در مکزیک در پایان تصریح کرد: صهیونیست‌ها نیز از چنین روشی برای حذف فیزیکی مخالفانشان استفاده می کنند و حتی

19 اسفند 1391