h یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور بازداشت شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور بازداشت شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور بازداشت شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور بازداشت شد

یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور بازداشت شد

 به نوشته ظهور12یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر افزود: «ح.ب د» پیش از این بک بار به دلیل داشتن پرونده بانکی محکوم شده و دوران محکومیت خود را طی کرده بود.

این منبع‌ آگاه تصریح کرد: متهم این بار به دلیل اتهام در زمینه ضمانت های بانکی بازداشت شده و پرونده وی در مراحل مقدماتی رسیدگی قرار دارد.

پیش از این در سال 1386 ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اطلاعیه‌ای از «ح-ب-د» قاچاقچی دانه درشت و بزرگترین قاچاقچی شناسایی شده در کشور نامبرده و گفته بود که وی پس از صدور حکم ضبط کالا و جریمه حدود 13 میلیارد ریال، تلاش وسیعی را آغاز کرده تا با جابجایی برچسب‌ها و کارتن‌های کالاها از ضبط کالاهای قاچاق خود جلوگیری نماید.

در آن برهه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گزارش داده بود که برابر اطلاع واصله نام گروه شرکت‌های این فرد جزء لیست اعلامی رئیس دیوان محاسبات کشور است که بانک‌ها از دادن تسهیلات به او منع شده‌اند.

ستاد مبارزه با قاچاق کالا در بخش دیگری از گزارش خود در آن زمان  آورده بود که نامبرده طبق مستندات موجود رقمی بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال اعم از ریالی و ارزی به نظام بانکی کشور بدهکار است. عمده دریافتی‌های نامبرده بازگشایی بی ضابطه LC از سوی بانک‌های عامل و بر اساس زد و بند با برخی از پرسنل بوده است.

انتهای پیام/

16 اسفند 1391