h لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا

لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا

لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا نقش مهمی در تزریق ارز به بازار داشت و روند افزایشی ترزیق ارز كمك شایانی به كاهش قیمت دلار كرد .

مشرق:یك كارشناس بازار سرمایه از كاهش قیمت دلار تا 3 هزار تومان در روزهای آینده خبر داد .

روند نزولی قیمت دلار در بازار آزاد پس از مذاكرات آلماتی قزاقستان همچنان ادامه دارد ، بطوریكه امروز در بازار آزاد قیمت این ارز پر حاشیه تا 3430 تومان كاهش یافت .

محمد تقوی كارشناس اقتصادی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به لغو تحریم برخی بانك ها در روزهای اخیر گفت : لغو تحریم بانك های ملت ،سینا و صادرات توسط اتحادیه اروپا نقش مهمی در تزریق ارز به بازار داشت و روند افزایشی ترزیق ارز كمك شایانی به كاهش قیمت دلار كرد .

این كارشناس بازار افزود : آمارها از وجود 18میلیارد دلار در خانه های مردم حكایت می كند و كاهش این روزهای قیمت دلار باعث می شود كه مقدار زیادی از این دلارها روانه بازار شود كه پیش بینی می گردد این حجم ورودی ارز به بازار و همچنین انتقال آسان ارز پس از لغو تحریم ها ،قیمت دلار را تا 3 هزار تومان در روزهای آینده كاهش دهد .

بر اساس آخرین گزارش میدانی خبرنگار ما هم اكنون دلار در صرافی ها 3400 تومان خریداری می گردد و صرافی ها فعلا فروشنده نیستند .

14 اسفند 1391