h یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر

یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر

یکی از همکاران خوشنام سپاه در سنندج ترور شد + تصویر

ابراهیم محمدی، باسابقه طولانی خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تیراندازی عوامل مزدور و وطن فروش گروهک تروریستی کومله در نزدیکی شهرستان سنندج، شربت شهادت را نوشید و به کاروان پرافتخار شهدای مبارزه با اشرار و گروهک‌های کرد ضدانقلاب ملحق شد.

به گزارش بولتن نیوز ، شهید ابراهیم محمدی عضو سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از اهالی روستای "برودر" از توابع بخش کلاترزان شهرستان سنندج است که دوشنبه شب، توسط عوامل گروهک تروریستی کومله به شهادت رسید.

ابراهیم محمدی ملقب به "بله قر چی" از جمله نیروهای جان برکف جمهوری اسلامی بود که همزمان با اوایل انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، در درگیری ها و مقابله با اعضای احزاب کرد اپوزیسیون ضد انقلاب ایران نقش برجسته و غیر قابل انکاری را ایفا کرده است.

افرادی چون شهید ابراهیم توانسته اند در پیشبرد سیاست های جمهوری اسلامی ایران و آبادانی کردستان نقش برجسته ای ایفاء کنند، به طوری که مردم منطقه همیشه از چنین افرادی به نیکی یاد می کنند.

از لحظات آغازین شنیده شدن خبر شهادت این شهید مبارزه با اشرار و گروهک‌های کرد ضد انقلاب، موجی از حزن و اندوه مردم روستای برودر، بخش کلاترزان و شهرستان سنندج را دربر گرفته است.

گروهک تروریستی کومله، پس از آنکه در دهه شصت، توسط مردم کردستان ار منطقه رانده و فراری شدند، به اقلیم کردستان عراق پناه بردند و به دنبال انتقام جویی از مردم منطقه کردستان برآمدند.

این گروهک تروریستی با حمایت سرویس های جاسوسی سیا و موساد، برای عقده گشایی از مردم همیشه در صحنه کردستان، دست به ترور مردم بی دفاع منطقه می زنند.

جمهوری اسلامی ایران همواره در طول سالیان اخیر، شهدای زیادی از مردم کرد زبان را تقدیم انقلاب کرده است و اینک نیز نوبت به شهید ابراهیم محمدی رسید تا او نیز به کاروان شهدای مبارزه با اشرار و گروهک‌های کرد ضد انقلاب ملحق شود.

بولتن نیوز، شهادت این فرزند راستین انقلاب و پیشرو مبارزه با اشرار و گروهک‌های کرد ضد انقلاب را به مردم شهرهای کردنشین ایران، خانواده گرانقدر این شهید گرانمایه و همرزمان ایشان، تبریک و تسلیت می گوید.

13 اسفند 1391