h فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد

فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد

فارس فایل صوتی علی فتح الله زاده را منتشر کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، خبر استعفای علی فتح الله زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال دوم اسفند روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفت.

پس از منتشر شدن این خبر واکنش ها در رسانه های مختلف متفاوت بود.

خبرنگاران ورزشی ، خبرگزاری فارس برای تایید این خبر با اطرافیان باشگاه تماس گرفتند که آنها خبر این استعفا را تایید کردند. خبرگزاری فارس به رسم رسالت خود با علی فتح الله زاده هم بارها تماس گرفت اما وی اعلام کرد حاضر به گفت و گو در این زمینه نیست.

شب همان روزی که خبر روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفت وی در تماسی که از دفتر شخصی خود با خبرنگار فارس برقرار کرد در خصوص استعفایش از مدیرعاملی استقلال به دلیل فشارهای مالی صحبت هایی را مطرح کرد که این صحبت ها که دوستانه مطرح شده بود به رسم امانت نزد خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس باقی ماند. این گفت و گو دوم اسفند چهارشنبه قبل از سفر استقلال به قطر اتفاق افتاده است.

در این بین فتح الله زاده چند روز بعد از این اتفاق در مصاحبه ای کوتاه با یکی از رسانه هایی که به باشگاه استقلال نزدیک است در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بالاخره استعفا کردید واکنش سکوت را ارائه کرد.

پس از انتشار خبر استعفای مدیرعامل استقلال همکاران رسانه ای خواهان ارائه مستندات توسط گروه ورزشی خبرگزاری فارس شدند تا در این زمینه پیگیر اخبار استقلال شوند اما گروه ورزشی این خبرگزاری بر مبنای رسالت و امانتداری خویش حاضر به انتشار فایل صوتی علی فتح الله زاده نشد و حتی آن را برای هیچکدام از رسانه های دیگر افشا نکرد.

چند روز پیش وزیر ورزش و جوانان در یکی از برنامه های کمیته ملی المپیک حاضر شد و اعلام کرد هیچ استعفایی به دستش نرسیده است اما خبرگزاری فارس باز هم این صحبت وزیر ورزش را برمبنای اصول مدیریتی تلقی کرد و واکنشی نسبت به این موضوع نداشت اما مصاحبه شب گذشته مدیرعامل استقلال باعث شد تا خبرگزاری فارس به رسم رسالت و اعاده حیثیت خود پرده از استعفای فتح الله زاده بردارد.

خبرگزاری فارس بخشی از صحبت های مدیر عامل باشگاه استقلال که در تماس با خبرنگار این خبرگزاری انجام شده را برای روشن شدن اذهان عمومی و نه برای رسانه هایی که فقط درصدد تکذیب اخبار دیگران بر می آیند منتشر می کند.

انتشار این فایل صوتی صرفا جهت تنویر افکار عمومی است و اینکه وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال برای آینده این باشگاه چه تصمیماتی دارند قابل احترام است.

برای شنیدن فایل صوتی مدیرعامل استقلال به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود فایل صوتی

 
11 اسفند 1391