h دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر

دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر

دختری که به صورت خودش اسید پاشید + تصویر

جام حوادث ؛ بتانی استورو روز گذشته در حضور خبرنگاران اعتراف کرد که در پی بیماری روحی و روانی چون از دیدن چهره‌اش در آینه راضی نبود به‌خاطر نفرتی که از صورت خود داشت، تصمیم به خودکشی گرفته و به صورتش اسید پاشیده است.

بتانی همچنین بیان کرد که سرگذشت خود را در کتابی به نام «رویارویی با حقیقت» توضیح داده است. بتانی سه سال پیش ادعا کرده بود یک زن سیاهپوست با پاشیدن اسید به او حمله کرده است، اما در حال حاضر با اعترافات جدید خود بسیاری از مردم آمریکا را شوکه کرده است.

خبرنگاران می‌گویند بتانی سکوت خود را در نهایت شکسته و حقیقت را افشا کرده و در مقابل دوربین‌‌ها اعتراف کرده است که داستان مهاجم اسیدپاش او یک داستان خیالی و ساختگی بوده است. وی در اعترافات خود گفته است بیماری روانی‌اش به حدی بوده که از وجود خود نفرت داشت و زجر می‌کشید، به همین خاطر سعی در نابودی خودش داشت. او طی مصاحبه‌ تلویزیونی خود به شبکه خبری ABC گفت به‌خاطر دروغ‌‌هایی که گفته خواستار بخشش از سوی مردم است.

بتانی اضافه کرد که درد ناشی از این حمله به خود بسیار زیاد بود و او را در زمان وقوع حادثه بسیار دستپاچه کرده است. این زن گفت: پس از حادثه و تعریف داستان دروغین خود می‌دیدم همه نگران من هستند و از این جریان لذت می‌بردم، حتی مبلغ 28 هزار دلار برای کمک به درمان صورتم به من اهدا شد که از سوی مردم جمع‌آوری شده بود.

پس از اعترافات بتانی، او به جرم فریب افکار عمومی و سرقت 28 هزار دلار که قادر به بازپرداخت آن نبود دستگیر شده است.

4 اسفند 1391