h تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری

تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری

تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس روز گذشته در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. این تمرین تحت‌الشعاع حضور مسئولان رئال مادريد بود به همين دليل عکاسان زيادي از تمرين استقبال کرده بودند.

در هنگام بازدید مسئولان رئال از این باشگاه یک خبرنگار که پيراهن بارسلونا پوشيده بود در مقابل هیات اسپانیایی ظاهر شد. رئالی ها ابتدا تصور کردند که او بازيکن پرسپوليس است اما پس از مدتي متوجه شدند که او فقط يک خبرنگار است و با وی به خوش‌ و بش و شوخي پرداختند.

در پايان تمرين بازيکنان براي باقري جشن تولد 39 سالگي را کنار زمين گرفتند و به دست و پايکوبي و روشن کردن فشفشه پرداختند و بازيکنان و اطرافيان پرسپوليس با باقري عکس يادگاري گرفتند.

همچنین حدود 50 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و با شعارهايي عليه بارسلونا، رئال مادريد را تشويق کردند، همچنين هواداران شعار مي‌دادند «پرسپوليس جهاني رئال مادريد کهکشاني»

عکس های سایت پرسپولیس و باشگاه خبرنگاران از این تمرین را در زیر می بینید.

2 اسفند 1391