h منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند

منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند

منافقین کودک 13 ماهه زن شهیده را آتش زدند

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، این شهید بزرگوار زنی مؤمن، فداکار و مهربان بود و در تظاهرات علیه رژیم شاهنشاهی حضوری فعال داشت و خانه‌اش را محل فعالیت مبارزان قرار داده بود.

وی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تشکیل جلسات قرآنی و تعلیم خواهران، رسالت خویش را در شکوفایی اسلام تداوم بخشید؛ او آرزوی نثار جانش را برای انقلاب و اسلام داشت و شیفته آتش عشق و تشنه شربت شهادت بود.

در شب 22 خرداد، شهید همراه با همسر و فرزندان در خانه برادرش شهید اسماعیل صفدری مهمان بودند، اسماعیل صفدری عضو شورای اسلامی کارخانه جنرال موتور بود و در همان شب دو نفر به زور وارد خانه او شدند و بعد از شناسایی وی، با شلیک دو گلوله به سرش او را به شهادت رساندند.

همسر وی را هم با ضرب گلوله مورد حمله قرار دادند که ایشان از ناحیه پا و کمر مجروح و جانباز شد؛ سپس با ضرب دو گلوله به شهید و همسرش، آنها را هم به شهادت رساندند.

هنگامی که منافقین قصد به شهادت رساندن شهید را داشتند، ایشان به آنها گفت که اگر قصد کشتن ما را دارید، پس فقط به این بچه یک ساله رحم کنید و از او بگذرید که منافقین بعد از به شهادت رساندن آنها، حتی از آن بچه یک ساله او هم نگذشتند و با آغشته کردن خانه به بنزین و پرتاب نارنجک آتش‏زا کودک 13ماهه آنها (شهید نجمیه علی‌آبادی) را نیز به شهادت رساندند.

توجه به مسائل اخلاقی، تربیتی، عبادی، نجابت، فروتنی، صداقت، دین‏داری، متدین و متعهد از وی‍ژگی‌های شهید «بتول صفدری» در محیط خانواده و جامعه بود.

بسیج جامعه زنان سپاه استان سمنان در وصف این شهیده وبلاگی با آدرس www.b-safdari.blogfa.com طراحی کرده است.

نخستین یادواره 13 شهید زن استان سمنان، سوم اسفندماه در سالن اجتماعات هلال احمر با سخنرانی فائزه عظیم‌زاده‏اردبیلی، استاد دانشگاه و معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

30 بهمن 1391