h کمین جوان 20 ساله برای زن دایی خود ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کمین جوان 20 ساله برای زن دایی خود !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کمین جوان 20 ساله برای زن دایی خود !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کمین جوان 20 ساله برای زن دایی خود !

کمین جوان 20 ساله برای زن دایی خود !

فردی که در حال به سرقت بردن لوازم منزل زن دایی خود بود توسط پلیس فاتب دستگیر شد.

به نوشته ظهور12 به نقل از باشگاه خبر نگاران ، رئیس کلانتری 127 نارمک گفت: عوامل این یگان با تشدید اقدامات گشت زنی خود در محدوده حوزه استحفاظی در تلاشند از جان و مال هموطنان محافظت نمایند.

سرهنگ نظری پور در ادامه اظهار داشت: در این خصوص عوامل گشت در حین گشت زنی در ساعت 19:30 دقیقه شب گذشته در محدوده حوزه استحفاظی خود بودند که در یکی از خیابان ها متوجه جوانی شدند که یک کارتن بسیار بزرگ را بر روی پشت خود به سختی حمل می کند.

وی در ادامه اذعان داشت: مأموران با تجربه این کلانتری با توجه به مشکوک شدن به این فرد جهت بررسی موضوع به فرد نزدیک شدند.

متهم با رویت مامورین کارتن را بر زمین گذاشته و قصد متواری شدن را داشت که پس از چند دقیقه تعقیب و گریز در نهایت متهم در حالی که قصد تسلیم شدن نداشت توسط پلیس زمین گیر و دستگیر شد.

سرهنگ نظری پور تاکید کرد: در بررسی کارتن بر جای مانده یک دستگاه ال ای دی 23 اینچ، یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه ریسیور، یک دستگاه دی وی دی و چند عدد گوشی همراه و تلفن خانگی به همراه یک قبضه چاقو کشف و ضبط گردید.

این مقام مسئول انتظامی با اشاره به انتقال متهم به مقر و بازجویی های اولیه خاطر نشان کرد: متهم که خود را به هویت ابوالفضل 20 ساله معرفی نمود معترف شد که این وسایل را از خانه زن دایی خود که به ویلای خود در شمال رفته بود به سرقت برده است.

29 بهمن 1391