h دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در تالش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در تالش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در تالش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در تالش

دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در تالش

این مسئول به دستگیری مدیر وبلاگ غیراخلاقی در تالش اشاره کرد و یادآور شد: کارشناسان تیم رصد پلیس فتا در راستای مقابله با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، وبلاگ اینترنتی را شناسایی کردند که گرداننده آن اقدام به انتشار محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی می‌کرد.

وی افزود: محل این وبلاگ غیر اخلاقی در اینترنت و تلاش برای شناسایی مدیر اصلی آن در دستور کار پلیس فتای استان قرار گرفت.

محمدخانی درباره پیگیری‌های فنی پلیس فتا برای دستگیری مدیر وبلاگ مذکور اذعان کرد: با پیگیری‌های فنی و پلیسی انجام شده آدرس گرداننده اصلی وبلاگ مورد نظر که کاربران اینترنتی را برای دستیابی به محتویات منافی عفت ترغیب می‌کرد در شهرستان تالش تشخیص داده شد.

وی خاطرنشان کرد: با اخذ مجوزهای لازم قضایی با انجام عملیاتی متهم مذکور در یکی از محله‌های تالش دستگیر شد.

به گفته رئیس پلیس فتای گیلان، در بررسی ادله دیجیتالی کشف شده از منزل متهم 31 ساله، مقادیر زیادی تصاویر و کلیپ‌های غیر اخلاقی به دست آمد که با مشاهده شواهد و قرائن موجود متهم مورد نظر به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و از طرف مقام قضایی قرار مجرمیت برای او صادر شد.

وی با تصریح بر اینکه پلیس فتا در برخورد با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی بسیار مصمم و جدی است، به آن دسته از افرادی که در پوشش فضای مجازی عفت و اخلاق عمومی جامعه را هدف گرفته‌اند هشدار داد.

محمدخانی از جوانان خواست تا ضمن حفظ هوشیاری کامل در فضای مجازی و رعایت حدود و چارچوب اخلاقی، از عضویت در اینگونه شبکه‌ها پرهیز کنند.

28 بهمن 1391