h پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی

پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی

پیگیری شکایت هاشمی رفسنجای از حمید رسایی

حجت الاسلام محمدجعفر منتظری، حاکم شرع دادگاه ویژه روحانیت در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس اظهار داشت: رسیدگی به پرونده شکایت هاشمی‌رفسنجانی از رسایی به زودی در دستور کار دادگاه ویژه روحانیت قرار می‌گیرد.

گفتنی است، پیش از این محمدجعفر منتظری اظهار داشته بود که به دلیل اینکه شکایت هاشمی از رسایی و اعلام جرم دادستان علیه رسایی درباره موضوع واحدی است، به صورت یکجا به آنها رسیدگی می‌شود.

در 28 آذر امسال حمید رسایی نماینده مردم شهر تهران در نطق خود در مجلس شورای اسلامی از آزادی مهدی هاشمی و نحوه رسیدگی به اتهامات این فرد انتقاد کرد.

تنها یک روز بعد دادستان عمومی و انقلاب تهران جعفری دولت‌آبادی به این نطق واکنش نشان داد و بخش‌هایی از این نطق را مجرمانه دانسته و به این ترتیب از حمید رسایی به دادسرای ویژه روحانیت اعلام جرم کرد.

پس از اعلام جرم دادستانی تهران خانواده رفسنجانی هم در واکنش به نطق حمید رسایی از نماینده مردم تهران به دادسرای ویژه روحانیت شکایت کردند.

25 بهمن 1391