h کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش

کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از دستگیری مرد 30 ساله مامورنما خبر داد که با تهدید و ارعاب از همسر خود کلاهبرداری کرده بود.

وی به مراجعه خانمی 25 ساله به پلیس و شکایت وی از همسر خود اشاره کرد و افزود: این فرد با تهدید خانم مورد نظر، وی را مجبور به ازدواج موقت با خود کرده بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: متخلف مورد نظر با دریافت چک بانکی و مبلغی وجه نقد به بهانه اجاره منزل و مغازه از این خانم، متواری شده بود.

وی از آغاز تحقیقات بعد از دریافت شکایت در مورد فرد مورد نظر خبر داد و گفت: پس از تحقیقات مشخص شد که فرد مورد نظر سابقه‌دار بوده است و قبلا هم به جرم جعل سند عنوان مامور، دستگیر شده است.

جعفری با اشاره به دستگیری فرد مورد نظر به هنگام تردد در خیابان افزود: در بازرسی از مغازه لباس فروشی متهم مواد مخدر و تعدادی چک شاکی کشف شده است.

وی به قانون موجود در مورد سوء استفاده از مشاغل دولتی اعم از کشوری و لشگری اشاره و تاکید کرد: برای این موارد حبس‌هایی بین شش تا دو سال پیش‌بینی شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه ماموران مسئول تعیین و اعمال هیچ نوع مجازات کیفری و مالی به صورت مستقل نیستند، اضافه کرد: به منظور شناسایی افراد حتما کارت شناسایی آنها را اخذ و مندرجات آن را با صاحب کارت تطبیق دهید.

وی بر ضرورت گزارش موارد مشکوک به فوریت‌های پلیسی تصریح کرد: این متهم پس از طی مراحل قانونی از طریق دادسرا روانه زندان شده است.

24 بهمن 1391