h ایران خودرو محصولات بیشتری وارد بازار خواهد کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایران خودرو محصولات بیشتری وارد بازار خواهد کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایران خودرو محصولات بیشتری وارد بازار خواهد کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایران خودرو محصولات بیشتری وارد بازار خواهد کرد

ایران خودرو محصولات بیشتری وارد بازار خواهد کرد

گروه صنعتی ایران خودرو طی روزهای آتی 50 هزار دستگاه انواع خودروي سواری به بازار عرضه می کند.

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، مهندس عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: گروه صنعتي ايران خودرو به منظور پاسخ‌گویی به نياز مشتريان و کنترل قيمت ها در بازار انواع محصولات خود را با روش های متنوع فروش به بازار عرضه می کند.

وي با اشاره به روند افزايشي توليد خودرو در اين گروه صنعتي اظهار داشت: توليد روزانه ايران خودرو در ماه های پاياني سال به 2500 دستگاه افزايش می یاید و به همین نسبت عرضه خودرو در بازار افزایش خواهدیافت.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو تاکيد کرد: تمامی مشترياني که تاريخ تحويل خودروهاي ثبت نامي آن‌ها قبل از بهمن ماه بوده است مشمول قيمت گذاري مصوب و جديد سازمان حمايت از مصرف کننده و توليد کننده نمي شوند.

وي خاطر نشان ساخت:گروه صنعتي ايران خودرو به تمامي تعهدات خود در قبال مشتريان تا پايان سال جاري عمل خواهد کرد و مشتریان می توانند با آرامش کامل براي ثبت نام خودروهای درخواستی اقدام كنند.

23 بهمن 1391