h عصبانیت علی دایی بابت حضور محمد رویانیان و ترک سالن - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عصبانیت علی دایی بابت حضور محمد رویانیان و ترک سالن,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عصبانیت علی دایی بابت حضور محمد رویانیان و ترک سالن,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عصبانیت علی دایی بابت حضور محمد رویانیان و ترک سالن

عصبانیت علی دایی بابت حضور محمد رویانیان و ترک سالن

علی دایی مراسم گلریزان اهالی ورزش را به خاطر حضور محمد رویانیان ترک کرد.

به گزارش ایسنا، مراسم گلریزان برای اهدای کمک‌های مالی به اهالی نیازمند جامعه ورزش در حال برگزاری است. البته این نشست که به میزبانی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و توسط محمدرضا طالقانی برگزار می‌شود با حاشیه‌ای همراه شده است.

در این مراسم عبدالله موحد، عباس زندی، علی پروین، علی مطهری نماینده مجلس، بهرام افشارزاده، محمد نصیری، سیروس پور رییس اسبق فدراسیون کشتی، علی دایی و جمعی از پیشکسوتان و قهرمان‌های ورزشی حضور دارند.

اما وقتی این مراسم به حاشیه کشیده شد که امیر قلعه‌نویی پیشاپیش رویانیان در مراسم حضور پیدا کرد و علی دایی واکنش‌هایی از خود نشان داد. ابتدا همه تصور کردند این واکنش به دلیل حضور سرمربی آبی‌پوشان است، اما وقتی رویانیان پشت سر قلعه‌نویی وارد زورخانه شد، این حضور با ترک ناگهانی زورخانه به همراه عصبانیت علی دایی همراه بود.

این مراسم با اجرای حرکات نمایشی گروهی از سیستان و بلوچستان آغاز شد و با اجرای گروه بزرگسالان تهران در حال برگزاری است.قرار است مبالغ جمع‌آوری شده توسط پیشکسوتان به اهالی نیازمند ورزش اهدا شود.

به گزارش ایسنا، رابطه علی دایی و محمد رویانیان مدت‌هاست تیره شده و حتی سرمربی فعلی راه آهن به خاطر مطالباتش از پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرده است.

23 بهمن 1391