h تجاوز به دختر مسلمان و قتل 5 عضو خانواده در میانمار - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز به دختر مسلمان و قتل 5 عضو خانواده در میانمار,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز به دختر مسلمان و قتل 5 عضو خانواده در میانمار,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز به دختر مسلمان و قتل 5 عضو خانواده در میانمار

تجاوز به دختر مسلمان و قتل 5 عضو خانواده در میانمار

به گزارش فارس به نقل از مفکرة الاسلام، در راستای ادامه تجاوزها و جنایات بودایی ها علیه مسلمانان در میانمار که به صورت روزانه و با حمایت ارتش این کشور و نیروهای امنیتی صورت می‌گیرد، یک گروهک بودایی در منطقه قادر بیل یک دختر مسلمان را مورد تجاوز قرار داده و خانواده 5 نفره وی را قتل عام کردند.

از سوی دیگر منطقه القمریه واقع در جنوب شهر منگدو نیز دیروز مورد حملات نژاد پرستانه بودایی ها قرار گرفت؛ حمله کنندگان منزل ابراهیم مولوی شاکر را به آتش کشیدند.

شاهدان عینی اعلام کردند که بودایی ها سعی کردند شیخ محمد نذیر القمری از روحانیون آراکان را که فردی 80 ساله است، ترور کنند.

این جنایات در حالی صورت می‌گیرد که گشتی پلیس میانمار در شمال شهر منگدو دیروز 50 مسلمان را از منطقه لوداینگ به اتهام واهی تلاش برای آتش زدن منازل بودایی ها در نکهورا بازداشت کرده و آنها را بدون محاکمه یا هر گونه تحقیقی به زندان انداختند.

23 بهمن 1391