h شکست صبا برابر الشباب در ضربات پنالتی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شکست صبا برابر الشباب در ضربات پنالتی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شکست صبا برابر الشباب در ضربات پنالتی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شکست صبا برابر الشباب در ضربات پنالتی

شکست صبا برابر الشباب در ضربات پنالتی

تیم فوتبال صبای قم که تا دقایق پایانی دیدار برابر الشباب از حریف خود پیش بود و در آستانه برپایی جشن صعود به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار داشت، در ضربات پنالتی مغلوب نماینده امارات شد تا سهمیه فوتبال ایران در فصل آینده این رقابت‌ها همان 3 سهمیه باقی بماند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار مرحله پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های صبای قم و الشباب امارات از ساعت 17 امروز شنبه در ورزشگاه یادگار امام قم آغاز شد که در پایان تیم فوتبال الشباب موفق شد در ضربات پنالتی 5 بر 3 نماینده ایران را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. این بازی در پایان 120 دقیقه به تساوی یک بر یک انجامید.

در این دیدار که به قضاوت عبدالمالک بشیر از سنگاپور و در حضور بیش از 6500 تماشاگر برگزار شد، ایمان رزاقی راد(4) تنها گل صبا را به ثمر رساند. این در حالی بود که شاگردان صمد مرفاوی در طول مسابقه بسیار برتر از حریف اماراتی خود بودند و موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادند.

در حالی که صبایی ها خود را برای جشن صعود به لیگ قهرمانان آسیا آماده می کرد در دقیقه 89 الشباب به گل تساوی دست پیدا کرد تا بازی به وقت اضافه کشیده شود. در وقت های اضافه هم دو تیم به تساوی رضایت دادند تا ضربات پنالتی تیم صعود کننده را مشخص کند.

در ضربات پنالتی سهراب بختیاری زاده، سلیمان فلاح و رضائیان پنالتی هایشان را به گل تبدیل کردند و کریم اسلامی ضربه اش را به تیر افقی دروازه کوبید. الشبابی ها هم همه ضرباتشان را به گل تبدیل کردند.

الشباب امارات با پیروزی برابر صبای قم در گروه B رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با لخویا قطر، پاختاکور ازبکستان و الاتفاق عربستان همگروه شدند.

تیم های فوتبال سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران سه نماینده ایران در فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود که رقابت هایشان را از اواخر اسفندماه آغاز خواهند کرد.

22 بهمن 1391