h درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی

درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی

درگیری لیدرها با هوادار استقلالی به دستور امیر قلعه نویی

به نوشته ظهور12 به نقل از خبرآنلاین : در 30 دقیقه پایانی بازی دوستانه استقلال و پیکان جنگی بود گلادیاتوری البته روی سکوها. قلعه نویی که پسرش محمد هوتن را به زمین فرستاده بود چون با اعتراض یک هوادار روبررو شد این حق را برای خود قائل بود که هم به او توهین کند و هم از لیدرهایش بخواهد حالی مشتی!

به این طرفدار بی نوا بدهند. قصه از این قرار بود که در دقایق پایانی بازی ، قلعه نویی تصمیم می گیرد در این بازی دوستانه هوتن ، پسرش را به جای علی حمودی به زمین بفرستد. هوتن مدتهاست که با استقلال تمرین می کند و قلعه نویی هم این تشخیص را می دهد تا پسرش را به زمین بفرستد. چند اشتباه از پسر 16 ساله قلعه نویی با اعتراض یک هوادار روبرو می شود که فریاد زنان می گوید:« این کیه بابا ، بکشش بیرون.» این تماشاگر البته جملاتش را با حرفی نامناسب تکمیل می کند که قلعه نویی از روی نیمکت این جمله را می شنود و می گوید:« کی این حرف رو زد؟ » تماشاگر که انتظار برخورد بد سرمربی استقلال را نداشته ناگهان با حرف های تند سرمربی آبی ها روبرو می شود و بلافاصله علی های تمرین استقلال سر می رسند. دقایقی بعد وقتی عکاس ما به این هوادار که هادی نام دارد ، می رسد ، با حالت بد او بعد از برخورد لیدرها مواجه می شود.

این اما همه حواشی بازی دوستانه نبوده. اختلاف میان فیروز کریمی و بازیکنان و برخورد فیزیکی حنیف و یکی از خبرنگاران از دیگر حوادث تلخ بازی دوستانه بوده اند. قلعه نویی همین دیروز بود که بعد از حضور در جمع خبرنگاران ورزشی گفته بودگاهی ادبیاتش مناسب نبوده و تلاش می کند تا رفتارش را تغییر دهد . این طرفدار اما بد زمانی و تنها به پست قلعه نویی و لیدرهایش خورده بود.

17 بهمن 1391