h یارانه هر فرد در اسفندماه 100 هزار تومان بیشتر خواهد شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یارانه هر فرد در اسفندماه 100 هزار تومان بیشتر خواهد شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یارانه هر فرد در اسفندماه 100 هزار تومان بیشتر خواهد شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یارانه هر فرد در اسفندماه 100 هزار تومان بیشتر خواهد شد

یارانه هر فرد در اسفندماه 100 هزار تومان بیشتر خواهد شد

در جلسه شنبه شب دولت و مجلس مقرر شد کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی برای هر نفر در نظر گرفته شود.

رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، دیشب در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه مشترک میان دولت و مجلس شنبه شب با حضور رئیس مجلس و رئیس‌جمهور برگزار شد.

وی با بیان اینکه جلسه شنبه شب تا بعد از ساعت 21 هم ادامه داشت، افزود: در این جلسه کمک نقدی برای جبران هزینه‌هایی که بر مردم وارد شده، مصوب شد.

رحمانی ادامه داد: قرار شد این کمک به صورت نقدی و برای هر نفر بین 70 تا 100هزار تومان باشد که البته افرادی مانند اشخاص تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد بیشتر از این کمک بهره‌مند می‌شوند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بر اساس تصمیمی که در این جلسه گرفته شد، قرار است این مبالغ هفته اول اسفند به حساب مردم واریز شود.

به گزارش فارس برخی منابع در دولت ضمن تایید تصویب کمک نقدی به مردم در آستانه سال جدید قطعیت میزان مبلغ ذکر شده را تایید نمی‌کنند.

15 بهمن 1391