h حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج

حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج

حمله امیر قلعه نوعی پس از برد مقابل پیکان به تاج

به نوشته ظهور12 به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌ نویی پس از پیروزی 3 بر صفر برابر پیکان در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر با یک بازی خوب و گل‌های خوب توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. 10 روز تعطیلی درپیش است و نیاز به برد داشتیم. دنبال برد بودیم،‌اما آنها به دنبال تساوی بودند و لایه‌ دفاعی درست کردند. نیمه اول خوب بودیم و نیمه دوم با تغییراتی که دادیم گل‌های بیشتری زدیم.

با توجه به باران و باد کیفیت بازی پایین آمد. نیمه دوم بهتر شدیم. از بازیکنان ممنون هستم و این سه امتیاز خیلی برایمان مهم بود. قبل از دربی یک روز کمتر استراحت کردیم و بعد از دربی هم یک روز کمتر استراحت کردیم. پرواز هم داشتیم و بعد از بازی با پرسپولیس هم یک روز کمتر استراحت کردیم.

وی ادامه داد: از تاج می‌خواهم دقت کنند تا شائبه ایجاد نشود. در بردها انتقاد می‌کنم تا بهانه نگیرند و مقاله نزنند.

پیکان هم با ویسی و هم با کریمی تیمی خوب بود و با برنامه بازی کردند. سرعت ما بیشتر از پیکان بود و آنها 6 خوزستانی تکنیکی داشتند. اگر باران نبود آنها بهتر بازی می‌کردند و ما به سه امتیاز رسیدم و این مهم است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه برنامه ریزی‌ها به سود تیم های اصفهانی است؛ گفت: اعتقادم این است تاج این مدلی نیست. او را می‌شناسم اما کاظمی، آلبرت و شهبازی زحمت می‌کشند و مشکلات در زمین هستند. بحث مشکلات زمین و تیم ملی هم که هست و باید آنها را لحاظ کنند ولی نباید ذهنیت برای هواداران و مردم پیش بیاید و باید این مسایل را حل کنند.

وی در مورد ارسال فهرست تیمی استقلال به AFC و کسر شش امتیاز از استقلال به خاطر رینالدو، گفت: بحث لیست را خدا می‌داند و کفاشیان به یک سری مسایل رسیده است و علی فتح‌الله زاده هم بحث لیست را مدیریت می‌کند.

با توجه به حضورمان در آسیا قرار شد که پولی به ما بدهند و ما آن پول را به وکیل رینالدو بدهیم که انشاالله از استقلال امتیاز کسر نخواهد شد.

وی در مورد شرایط هاشم بیک زاده گفت: متاسفانه علیه بیک‌زاده جو هست و او نتوانست قابلیت‌هایش را بروز بدهد و به خاطر آماده نبودن روحی و روانی مصدوم شد. روح و روان بازیکن ما را بهم ریختند و مجبور شدم به او استراحت بدهم. او بازیکن دو پایی است و می‌تواند به ما کمک کند. امروز به چند نفر استراحت دادیم. دستمان باز است نیم فصل اول فقط دو دروازه بان روی نیمکت داشتیم. مشکل ما حل شد و جباری هم خیلی کمک کرد و خوشحالم فرهاد گل زد و هواداران هم خوشحال شدند. دوستان زحمت زیادی کشیدند که بعد از دربی برنده نشویم، اما این دوستان نمی‌دانند عزت و ذلت دست خداست و عیدشان خراب شد.

وی افزود: گروهی با من مشکل دارند و امروز شنیدم گزارشگر بازی دو سه مطلب گفته است و گفته بازیکنان با هم مشکل داشتند به نظر شما یک گزارشگر این حرف ها را بزند چه کمکی به فوتبال می‌کند؟ این حرف ها به فوتبال ما کمک نمی‌کنند. یکسری هستند که می‌خواستند ما را بزنند من هم توکلم به خداست و همه چیز دست خداست و او به همه عزت و ذلت می‌دهد.

10 بهمن 1391