h سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس

سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس

سرانجام دوست یابی اینترنتی + عکس

خانمی آمریکایی که در یک سایت معروف دوست یابی با مردی آشنا شده بود و بعد از مدتی از سوی وی با چاقو مورد حمله قرار گرفته بود، از این سایت شکایت کرده و طرح دریافت یک غرامت 10 میلیون دلاری را مطرح ساخته است.

به گزارش سیتنا، خانم ماری بک من 50 ساله در سال 2010 با آقای مرید رایدی توسط یک سایت دوستیابی به اسم مچ آشنا شد و بعد از 8 روز تصمیم گرفت به این رابطه پایان دهد اما از سوی این مرد با چاقوی قصابی مورد حمله قرار گرفت و به شدت آسیب دید.

او مدعی شده است که این سایت حساسیت لازم برای شناخت اعضای خود را به کار نمی‎گیرد. او که مادر دو فرزند است می‎گوید در سال 2010 بعد از دو ماه عضویت در این سایت با یک مرد آشنا شد و بلافاصله بعد از آشنایی با وی متوجه شد که آنها برای یکدیگر ساخته نشده اند و زمانی‎که تصمیم داشت به این رابطه را پایان دهد این مرد به زور وارد خانه او شد و با چاقوی آشپزخانه به وی حمله کرد و 10 ضربه به بدن او وارد کرد.

این زن به خاطر شدت جراحات وارده مدت یک ماه در بیمارستان بستری شد و سه بار مورد عمل جراحی قرار گرفت. اکنون او از این سایت دوستیابی شاکی است و می‎گوید چنین سایت‎هایی باید در مورد عضویت افراد با حساسیت بیشتری عمل کنند و در مورد آینده این دوستی‎ها عمیق تر بیاندیشند.

10 بهمن 1391