h نکاتی مهم در امر کاهش وزن - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نکاتی مهم در امر کاهش وزن,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نکاتی مهم در امر کاهش وزن,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نکاتی مهم در امر کاهش وزن

نکاتی مهم در امر کاهش وزن

راه های مخلتفی برای کاهش وزن وجود دارد که هر کدام سختی های خود را دارند و البته بسیار زمان بر هستند.

اما همچنان راه هایی هستند که وقت کمی از شما می گیرند و خیلی سریع نیز جواب می دهند. با دانستن برخی نکات می توانید خیلی سریع و بدون دغدغه وزن خود را کاهش دهید.

** مایعات می توانند بهترین گزینه برای لاغری باشند، قبل از هر وعده غذایی یک لیوان آب بنوشید تا معده شما پر شود و از خوردن بیش از اندازه پرهیز کنید.

** واقع بین بودن در یک برنامه لاغری می تواند کمک به سزایی به شما در کاهش وزن کند. هیچگاه فکر نکنید که در عرض دو روز ۱۰ کیلووزن کم خواهید کرد. این نگاه های بزرگ باعث از بین رفتن انگیزه شما می شود.

** چربی سوزهای زیادی مصرف کنید تا متابولیسم بدن شما افزایش پیدا کند. استفاده از ادویه های مختلف می توانند بهترین و البته سالم ترین راه برای رسیدن به اندامی مناسب باشند.

** شکر بدترین و البته مهمترین عامل چاقی است که شاید خیلی به آن توجه ندارید چرا که بسیاری از خوراکی های که روزانه مصرف می کنید حاوی شکر و شیرینی پنهان هستند. قبل از مصرف مواد غذذایی از میزان شکری که در آن وجود دارد آگاه شوید.

** صبحانه یکی از بهترین راه ها برای کاهش وزن است. خوردن یک تخم مرغ آب پز در صبحانه باعث می شود تا شما در طول روز و یا حتی در ۲۴ ساعت کمتر تمایل به خوردن غذای دیگری داشته باشید.

** یکی از راه های بسیار ساده برای لاغر کردن تند کردن غذاهاست. فلفل از جمله ادویه هایی است که به تنهایی می تواند متابلویسم بدن شما را افزایش دهد و باعث لاغر شدن شما می شود.

** به نفستان غلبه کنید تا از پرخوری به دور باشید. بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند به علت پرخوری به این بیماری دچار شده اند. تمرین های هوازی برای غلبه به نفس و همچنین ذهن می تواند کمک به سزایی به شما در این زمینه کند.

10 بهمن 1391