h زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس

زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس

زورگیر مسلح در بازار تهران دستگیر شد + عکس

به نوشته ظهور12 به نقل از خبرگزاری مهر : زورگیر جوانی به نام فردین در محدوده بازار تهران دستگیر شد. وی در جریان بازرسی به ۱۱ فقره زورگیری با اسلحه سرد و گرم اعتراف کرد.

اواخر دی ماه امسال فردی هراسان به کلانتری ۱۱۳ بازار مراجعه کرد و مدعی زورگیری مسلحانه شد. این فرد در شکایتش گفت: فردی جوان و قوی هیکل را به عنوان مسافر سوار کردم که در بین راه به بهانه خرد کردن تراول با تهدید چاقو ۸۰۰ هزار تومان پولم را به سرقت برد. با اعلام این شکایت و افزایش زورگیری مسلحانه در محدوده بازار ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدندهنگام گشت زنی این فرد را در حوالی بازار در حالیکه به دنبال طعمه جدید بود شناسایی و دستگیر کنند. با انتقال پسر جوان به اسم فردین او در بازجویی‌ها به ۱۱ فقره زورگیری مسلحانه با سلاح گرم و سرد اعتراف کرد و گفت: با تهیه یک سلاح از غرب کشور به عنوان مسافر سوار خودروهای مسافرکش می‌شدم و در یک فرصت مناسب با تهدید اموالشان را سرقت می‌کردم.

با تشکیل پرونده متهم به مراجع قضایی تحویل داده شد.

8 بهمن 1391