h حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد

حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد

حمید گودرزی از لرهای ایران عذرخواهی کرد

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به حواشی که پس از برنامه سینما گلخانه برای این بازیگر بوجود آمد،گفت: من لر هستم و به لر بودنم افتخار می‌کنم و اگر سوءتعبیری از حرف‌هایم ایجاد شده عذرخواهی می‌کنم.

حمید گودرزی، بازیگر تلویزیون و سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حواشی که پس از اظهارنظری که در مورد اصلیت‌اش در برنامه تلویزیونی سینما گلخانه بوجود آمده است، گفت: من لر هستم و به لر بودنم هم افتخار می‌کنم و اگر سوء تعبیری و سوء برداشتی از حرف‌های من شده است، عذرخواهی می‌کنم.

توهین حمید گودرزی در سینما گلخانه به لرها + فیلم

وی درباره اتفاقاتی که در برنامه گلخانه افتاد، توضیح داد: مجری برنامه از من پرسید که اصلاتا کجایی هستی و من هم به حالت شوخی گفتم اگر بگویم نمی‌خندی. حالا این گویا این گفته من به برخی از دوستان برخورده و سوءتفاهمی ایجاد شده است و من در اینجا می‌خواهم رفع سوءتفاهم کنم و بگویم که لر هستم و به لر بودنم هم افتخار می کنم و از فامیلی بنده هم مشخص است که لر هستم و واقعا هم افتخار می‌کنم و بنابراین جای دلخوری در این زمینه ندارد و جنبه شوخی دارد و باز هم می‌گویم بابت این شوخی هم عذرخواهی می‌کنم.
8 بهمن 1391