h شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است

شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است

شوک جدید به فوتبال ایران/علی کریمی تا 3 ماه آینده مصدوم است

با وجود این که برخی اهالی فوتبال تصور می‌کردند ماجرای مصدومیت علی کریمی در آستانه دربی پایتخت یک سناریوی تبلیغاتی است اما اتفاقات روزهای گذشته و مصدومیت شدید این بازیکن نشان داد بازیکن تاثیرگذار پرسپولیسی‌ها تا مدتی فرصت حضور در میادین رسمی و بین المللی را از دست داده است چون مصدومیت او بسیار جدی است.

به گزارش رجانیوز، پس از مشخص شدن نتایج آزمایش‌های تخصصی این واقعیت آشکار شد که علی کریمی به احتمال بسیار زیاد دو، سه ماه باید فیزیوتراپی کند تا از بند مصدومیت رها شود.اتفاقی که شوک بزرگی به تیم بحران زده پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران وارد خواهد کرد.

پس از مصدومیت علی کریمی پیش از داربی اظهارنظرهای متناقضی درباره وضعیت این بازیکن مطرح شد اما تازه‌ترین MRI از پای مصدوم این بازیکن نشان می‌دهد MCL (لیگامان جانبی داخلی) پای چپ علی کریمی آسیب دیده و او تا دو، سه ماه نمی‌تواند به میادین بازگردد.نظر متخصصان این است که او در این دو، سه ماه باید به فیزیوتراپی بپردازد.

بدین ترتیب علی کریمی دیدار برابر لبنان در رقابت‌های انتخابی جام ملتهای آسیا را از دست خواهد داد و احتمال دارد نتواند ایران را در دیدار دوم این رقابتها که برابر کویت برگزار می‌شود، همراهی کند. ایران در ماه جاری به مصاف لبنان می‌رود و فروردین سال آینده هم رودروی کویت قرار خواهد گرفت.

حال باید دید کارلوس کی‌روش به عنوان نفر اول کادر فنی تیم ملی و یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با این واقعیت تلخ چگونه کنار خواهند آمد، به محض انتشار این خبر اعضای کادر فنی تیم ملی خبر را به سرمربی تیم ملی رساندند تا وی پس از خداحافظی رحمتی در اندیشه انتخاب جایگزین برای علی کریمی باشد چون کی روش از مدت ها پیش برای استفاده از کریمی برنامه ریزی زیادی کرده بود اما با این اتفاق وی یکی از مهره های تاثیرگذار دیگر خود را در این تیم از دست داد.

8 بهمن 1391