h اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر

اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر

اسلام امریکایی در آکادمی موسیقی گوگوش + تصاویر

به نوشته ظهور12 به نقل از ما هستیم : چندی است که برنامه «آکادمی موسیقی» در شبکه انگلیسی من وتو آغاز شده است، اگرچه روند انتخاب شرکت کنندگان در برنامه مذکور حتی در سری قبل مورد اشکال بینندگان بود اما در سری جدید مسئولان شبکه با انتخاب دختر محجبه ای که گمان نمی رفت او را برای شرکت در آکادمی برگزینند تعجب همگان را برانگیخت.

قدم های آرام شبکه من وتو برای تغییر ذائقه و سبک زندگی با انتخاب دختر محجبه شنیده می شود، این شبکه با وجود آنکه بر نحوه پوشش و ... سایر شرکت کنندگان تاکید دارد اما در مورد دختر محجبه هیچ واکنشی نشان نداده و طوری وانمود می کند که شرکت یک زن با پوشش اسلامی در برنامه های موسیقی اشکالی ندارد، از سوی دیگر علیه حکومت دینی (نظام ج.ا.ا) اقدام به پخش برنامه و مستند کرده و حتی در بخش خبری خود اخباری را واگویه می کند که از سایر شبکه های ضدانقلاب پخش می شود.

تقابل آشکار من وتو با دین اسلام در برنامه های گوناگون آن بر کسی پوشیده نیست اما اینکه چرا شبکه من وتو و دست اندرکاران آن دختر مسلمان را برای خوانندگی انتخاب کرده و مخارج ناشی از انتخاب این فرد را متقبل می شوند سوالی است که نه مسئولان انگلیسی من وتو بلکه مخاطبان باید از خود پرسش کنند.

اسلام آمریکایی از زبان امام خمینی (ره)

راه مبارزه با اسلام آمریکایی از پیچیدگی خاصی برخوردار است که تمامی زوایای آن باید برای مسلمانان پابرهنه روشن گردد که متاسفانه هنوز برای بسیاری از ملت های مسلمان مرز بین اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی و اسلام پابرهنگان ومحرومان و اسلام مقدس نماهای متحجر و سرمایه داران خدانشناس و مرفهین بی درد کاملا مشخص نشده است. و روشن ساختن این حقیقت که ممکن نیست در یک مکتب و در یک آئین دو تفکر متضاد و رو در رو وجود داشته باشد ، از واجبات سیاسی بسیار مهم است صحیفه نور ، جلد ۲۱ ، صفحه ۸

7 بهمن 1391