h صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی

صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی

صحبت های گل محمدی درباره وضعیت علی کریمی

به نوشته ظهر12 به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران بیان کرد‌: بازی با استقلال مثل همه بازی‌ها سه امتیاز دارد. البته این دیدار تحت تاثیر هیجانات خاص خودش است. هر تیمی این هیجان‌ها را کنترل کند و با آرامش به زمین برود پیروز خواهد شد.

وی ادامه داد: نگرانی ما نبود علی کریمی و مصدومیت حقیقی است. کریمی که صد در صد نمی‌رسد. وضعیت حقیقی هم امروز مشخص می‌شود. شاید نتوانیم ازاو استفاده کنیم. به هرحال جایگزین‌ها با انگیزه بالایی بازی می‌کنند و فکر می‌کنم فردا بازی خوبی باشد. ما در طی هفته تمرین‌های خوبی داشتیم و روی نقاط ضعف حریف کار کرده‌ایم.

سرمربی پرسپولیس همچنین با اشاره به این که یک بازی نمی‌تواند معیاری برای سنجش عملکرد مربی باشد، افزود: ما کاری را شروع کردیم و بازیکنان در این راه ما را کمک کرده‌اند. همیشه گفته‌ام که من کوچک ترین نقش را در موفقیت هفته‌های اخیر داشته‌ام. بازیکنان حساسیت بازی فردا را درک کرده‌اند و گرفتن سه امتیاز برایمان بسیار مهم است و با توجه به وضعیتمان در ته جدول می‌خواهیم پیروز باشیم تا به جمع تیم‌های بالای جدول بپیوندیم.

گل محمدی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در بازی فردا به فکر مساوی خواهد بود یا نه؟ مطرح کرد: برای این که تیمی موفق باشد ابتدا نباید گل بخورد. یکی از وظایف خط دفاعی و دروازه‌ بان ما هم این است که گلی دریافت نشود. ما برای گل نخوردن می‌رویم و می‌خواهیم با استفاده از موقعیت‌ها برنده شویم .

گل محمدی در پایان نیز در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد علی کریمی قرار است با کمک آمپول دربازی فردا حضور داشته باشد؟ عنوان کرد: من هم در روزنامه ها چنین مطلبی را خوانده‌ام اما به صورت مستقیم چنین صحبتی با خودش نداشتم. وضعیت کریمی طوری است که حتی با آمپول هم نمی‌تواند بازی کند. پزشکان تلاش زیادی کرده‌اند تا او را برسانند و کریمی هم صبح و بعداز ظهر فیزیوتراپی می‌کرد و تمرین‌های اختصاصی داشت اما پزشکان اجازه ندادند بازی کند. کریمی حتی در لیست 18 نفره هم نیست.

5 بهمن 1391