h مردی که همسایه اش را کشت جنونش تایید شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مردی که همسایه اش را کشت جنونش تایید شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مردی که همسایه اش را کشت جنونش تایید شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مردی که همسایه اش را کشت جنونش تایید شد

مردی که همسایه اش را کشت جنونش تایید شد

مرد جوان که متهم است همسایه خود را با ضربه های چاقو به قتل رسانده است، از سوی متخصصان پزشکی قانونی مجنون شناخته شد.

به گزارش مهر، در جلسه دادگاه متهم به قتل که در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، قاضی شاه‌مرادی، نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده حسین 37 ساله متهم است در تاریخ نهم تیر ماه سال 89 همسایه خود به نام حجت‌الله را در کهریزک با ضربه های کارد به قتل رسانده است. متهم با تهیه چاقو و تخریب در خانه مقتول وارد خانه شده و مرد همسایه را در مقابل چشمان همسرش به قتل رساند.

با توجه به اعترافات متهم بازسازی صحنه قتل و گزارش پزشکی قانونی برای وی تقاضای مجازات قانونی را دارم.

در ادامه قاضی همت‌یار، رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران با اشاره به نظریه پزشکی قانونی درباره سلامت روحی و روانی متهم اظهار داشت: تیم 7 نفره متخصصان پزشکی قانونی پس از معاینات تخصصی جنون متهم در زمان ارتکاب قتل را تایید کردند که بر اساس قانون وی رافع مسئولیت می باشد.

همسر متهم نیز در جلسه دادگاه گفت: شوهرم مشکلات روحی و روانی داشت و با من خیلی بدرفتاری می کرد.

سپس قاضی با تفهیم اتهام به حسین از او خواست به دفاع از خود بپردازد که مرد جوان اظهار داشت: مدتی بود صدایی در گوشم می گفت که همسایه‌ات را بکش، من هم تحت تاثیر این صدا چاقویی تهیه کرده و پس از تخریب در خانه حجت‌الله او را در مقابل چشمان همسرش با ضربه‌های کارد به قتل رساندم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

3 بهمن 1391