h گاف جدید شبکه برون مرزی جام جم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گاف جدید شبکه برون مرزی جام جم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گاف جدید شبکه برون مرزی جام جم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گاف جدید شبکه برون مرزی جام جم !

گاف جدید شبکه برون مرزی جام جم !

به نوشته ظهور12 به نقل از رویداد، شبکه ایرانی جام جم برنامه ای به نام اینجا ایران است را پخش می کند، در این برنامه که به عنوان یک جنگ مفرح شبانه معرفی شده است، ده مجری از جمله اقبال واحدی، محمد سلوکی ، حسین رفیعی، عبدالرضا امیراحمدی،محمد مطلب، در استودیو حضور داشته و به اجرای برنامه می پردازند.

این برنامه که حسین رفیعی و عبدالرضا امیراحمدی مجری آن هستند، دیشب با حضور آقای باغبان باشی دونده پیشکسوت , فرد دیگری به نام پیرسلامی برگزاری شد.

در برنامه دیشب یکی از مهمان ها در عین بی توجهی مجریان چنین میگوی د: خدا رحمت کند پدر گوگوش رو اسمش ...بود.

پس از این جمله، واکنش مجریان و مسئولان برنامه این گونه بود که، دو مجری خندیدند و پس از آن تصاویر المپیک که در ایران زمان شاه برگزار شد را نشان دادند.

بی توجهی مسئولین برگزاری چنین برنامه هایی از تریبونی ها در فضای خارج از ایران که به عنوان منادی از جامعه داخلی کشور به حساب می آید، دست گلی است که می تواند هزینه هایی را به عرصه فرهنگی کشور تحمیل کند.

مدیران شبکه جام جم در معرفی این شبکه عنوان کرده بودند: این برنامه را با محوریت کشور عزیزمان ایران، آداب و رسوم و سنن اقوام مختلف ایرانی و مطالب متنوع و مختلف فرهنگی و هنری متناسب با اوقات فراغت شبانه ی بینندگان آماده سازی و پخش می شود .

این برنامه هر شب به جز دوشنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران و ساعت ۲۰:۰۰ به وقت اروپای مرکزی به مدت ۹۰ دقیقه و در روز بعد از کانال آسیا و آمریکا باز پخش می شود.

3 بهمن 1391