h ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir

ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir

ثبت نام راهیان نور با خودروی شخصی - rahiyannoor.ir

به نوشته ظهور12 به نقل از دفتر روابط عمومی ستاد راهیان نور مؤسّسه طلایه داران نور آفاق ، زمان ثبت نام راهیان نور ستاد شهید حسن باقری در قالب بازدید خودروهای شخصی خانواده­ ها از تاریخ یکم بهمن ماه آغاز می گردد.

سرپرست خانواده­ها می توانند پس از کسب اطّلاعات لازم در خصوص برنامه­های اجرائی این ستاد که در قسمت معرفی برنامه­ های سایت به آدرس www.rahiyannoor.ir درج شده است، تاریخ درخواستی خود را با دفتر روابط عمومی ستاد هماهنگ نموده تا برای ثبت نام آنها، اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین باطّلاع عزیزان درخواست کننده می رساند برنامه­ های بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب ستاد شهید حسن باقری از تاریخ 1391/12/27 لغایت 1392/01/08 روزانه به تعداد 300 نفر خواهد بود.

لازم بذکر است این ستاد قصد دارد همانند سال قبل با اجراي برنامه ­های فرهنگی مناسب ازجمله: اهداء بسته فرهنگی با محتوای ایثار و شهادت ، استقرار تیم هدایت جهت راهنمائی و روایتگری در مناطق، فضا سازی مناسب در هر مقر ، بازدید از سنگر آسمانی با محتوای آشنائي با فضای دفاع مقدس برای کودکان ، حداکثر استفاده را برای خانواده­ ها ایجاد نماید تا از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بهره­ مند شوند.

در پایان متذکر می شود با توجه به ظرفیت محدود ثبت نام ، اولویت با افرادی است که تا قبل از تکمیل ظرفیت ، ثبت نام خود را بطور قطعی انجام دهند.

تلفن­هاي تماس: 84-02512906383

2 بهمن 1391