h فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس

فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس

فرار بازیگر همجنسباز ایرانی به انگلیس + عکس

مانیا اکبری که از سازندگان فیلم های بی محتوا و سبک در عرصه هنر است، در مصاحبه ها و معرکه گیری بی بی سی فارسی مطالبي را بیان کرد که به لحاظ بی تناسبی و ضد و نقیض گویی، موجب شگفتی مجری فرسوده بی بی سی "عنایت فانی" نیز شد و دائما با چالش های وی مواجه شد.

بنابراین گزارش، این خانم خود شیفته که علاقه زيادي دارد كه خود را حائز معلومات زيادي نشان دهد، در سخنان خود مثال هایی زد که موجب خنده و مضحکه شد. وی جمله ای را به کار برد و ضرب المثلی خود ساخته را ابداع کرد که نشانگر بی سوادی و پرت گویی او بود.

مانیا اکبری پیرامون فرارش از ایران و پناه بردن به انگلیس آن است که گندم در شمال ایران برنج می شود و در جنوب ایران می خشکد و من آمده ام غرب که برنج شوم!

اين در حالي است كه ظاهرا خانم پرفسور مانیا، هنوز نمي‌داند که بذر گندم با بذر برنج تفاوت داشته و بذر گندم در هر زمینی کاشته شود گندم شده و حتی اگر در بهترین منطقه آب و هوایی هم این امر رخ دهد هیچگاه بذر گندم به برنج تبدیل نخواهد شد.

اكبري که ادعای همجنس گرایی دارد و اين رفتار ضد انساني را در فیلم های سخیف و بی محتوای خود نيز تبلیغ می کند، مدعی شده تا زمانی که نتواند فیلم های خود را در ایران نشان دهد، به كشور باز نخواهد گشت.

گفته می شود نامبرده دچار بیماری لاعلاج اچ آی وی (ایدز) شده است.

30 دی 1391