h عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت

عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت

عکس های اعدام دو متجاوزگر در پاکدشت

به گزارش ایسنا، دو متجاوز به عنف که با اتهام‌های دیگری از قبیل قتل، سرقت و آدم‌ربایی از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام با چوبه‌ی دار محکوم شده بودند، صبح روز جمعه 29 دی با حضور بسیاری از مردم شهرستان پاکدشت و حومه، در میدان معلم این شهر اعدام شدند.

متجاوزان که در سال 1389 به عنوان مسافرکش در سطح شهرستان پاکدشت اقدام به سوار کردن دختران و زنان جوان می‌کردند آنها را به زور به بیابان‌های اطراف شهر برده و مورد تجاوز قرار می‌دادند و در نتیجه این اقدامات یکی از قربانیان نیز از سوی متجاوزان به قتل رسیده بود.

این دو متجاوز پس از قرائت حکم و سخنرانی دادستان پاکدشت و در حضور برخی از اعضای خانواده‌های قربانیان تجاوز و با حضور مسوولان قضایی اجرای حکم اعدام شدند.

ساعت‌ها پیش از شروع مراسم، تعداد زیادی از مردم بر اساس اطلاع قبلی از شهر‌ و روستا‌های اطراف پاکدشت برای تماشای اجرای این حکم جمع شده بودند و در حین اجرای حکم بعضا شعار‌هایی همچون الله اکبر سر می‌دادند.

این حکم پس از تایید دیوان عالی کشور و با استیذان رییس قوه قضاییه به مرحله اجرا درآمد. عکس های ایرنا از اجرای این حکم را در زیر می بینید.

30 دی 1391