h مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد

مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد

مدیرعامل سپاهان بخاطر انتصاب تاج استعفا داد

مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان با بیان اینکه حالا که علی کفاشیان تاج را عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب کرده دیگر جای من در این تیم نیست گفت: استعفایم را به اعضای هیات مدیره داده‌ام چرا که اعتقاد دارم حالا که تاج امده دیگر جای من اینجا نیست!

علیرضا رحیمی عصر امروز جمعه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: قرار است اعضای هیات مدیره جلسه بگذارند و در مورد استعفای بنده تصمیم گیری کنند.

وی در مورد دلایل استعفایش گفت: اگر رئیس فدراسیون مهدی تاج را به خاطر توانایی هایش سرپرست سازمان لیگ برتر کرده که مشکلی در این زمینه وجود ندارد اما از آنجا که می دانم کفاشیان ایشان را سرپرست کرده تا خودش چند روزی بیشتر در فوتبال بماند دیگر کوتاه نمی آیم.

علیرضا رحیمی خاطرنشان کرد: با این شرایط و آمدن مهدی تاج دیگر ماندن من در سپاهان جایزه نیست چرا که نمی خواهم سپاهان به خاطر این موضوع لطمه بخورد. به همین خاطر استعفایم را به اعضای هیات مدیره اعلام کرده ام.

30 دی 1391