h مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟

مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟

مایلی کهن : چرا من را سرمربی پرسپولیس نمیکنند ؟

به نوشته ظهور12 به نقل از فارس : محمد مایلی‌کهن پس از شکست یک بر صفر گهر مقابل ذوب‌آهن گفت: دو تیم با تفکر کسب سه امتیاز آمده بودند، بازیکنان ما هم بد بازی نکردند اما چون هر5 روز یک بار بازی می‌کنیم از لحاظ قوای جسمی تحلیل رفته و در نهایت این بازی 6 امتیازی را واگذار کردیم.

وی در خصوص اینکه آیا گهر در لیگ برتر می‌ماند یا خیر ادامه داد: تلاش و زحمت خود را می‌کشیم،‌ دوست داشتیم آیت‌الله‌زاده هم در کنارمان می‌ماند. به دنبال بقاء هستیم اما با رعایت اصول جوانمردانه.

مایلی‌کهن تأکید کرد: به فرهاد کاظمی تبریک می‌گویم هرچند که پایان بازی ما را تحویل نگرفت و بدون اینکه دست بدهد به رختکن رفت.

وی در خصوص صبحت‌هایش در برنامه 90 و این موضوع که به نظر می‌رسد در واکنش به این صحبت‌ها رویانیان استعفاء داده است، گفت: آن موقع که باید به حرف هایم توجه می‌کردند این امر صورت نگرفت و پیامدهای عدم توجه به صحبت‌هایم را دیدید. البته پس از مدت ها یک کار درست کردند که آن آوردن یحیی گل‌محمدی بود. من حرفم را می‌زنم هرچند که ممکن است انتقاداتی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: با توجه به وضعیت بد اقتصادی هزینه‌های زیادی در پرسپولیس شد. این حق مسلم من است که یک روز سرمربی پرسپولیس بشوم. یک بقال هم سرمربی پرسپولیس شد اما به من میدان ندادند. 14 سال به عنوان کاپیتان و کمک مربی در پرسپولیس قهرمان شدم اما هیچ‌وقت نیمکت را به من نسپردند.

مایلی‌کهن در پایان در خصوص حضور شیرینی گفت:‌ جایگاه‌ها به من ربطی ندارد، حتماً پیشکسوتان از او راضی بودند که پذیرفتند حتی رئیس اتحادیه پیشکسوتان شود.

29 دی 1391