h ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir

ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir

ثبت نام بورسیه دکتری 92 اغاز شد - scholarship.msrt.gov.ir

به نوشته ظهور12 به نقل از ایسنا :نام نویسی از داوطلبان در سامانه http://scholarship.msrt.gov.ir از صبح فردا آغاز می‌شود و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.

طبق اعلام وزارت علوم، تعدادی از افراد واجد شرایط از بین دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد، مربیان آموزشی و پژوهشی و همچنین کارشناسان دستگاه‌های اجرایی کشور برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و ترجیحا به کشورهای روسیه، چین، بلاروس، آمریکای جنوبی، ژاپن و هند گزینش خواهند شد.

داوطلبان باید ابتدا سامانه اطلاعاتی خود را با شناسه کاربری و رمز عبور تشکیل دهند و اطلاعات را با دقت و صحت در فضای مشخص شده وارد و مدارک لازم را ضمیمه کنند.

بدیهی است در صورت نقص در پرونده درخواست داوطلب بررسی نخواهد شد. همچنین مراکز و دانشگاه‌ها نیز موظفند تا از طریق بالاترین مقام موسسه یا مرکز، درخواست شناسه کاربری و رمز عبور برای معرفی داوطلبان کنند.

پذیرش داوطلبان بر اساس غربالگری‌های وزارت علوم صورت خواهد گرفت.

همچنین در این راستا حسن مسلمی نائینی مدیر کل بورس وزارت علوم گفت: ظرفیت پذیرش 300 نفر اعلام شده و پس از پایان مدت زمان فراخوان، دانشگاه‌ها و موسسات تا 10 روز مهلت دارند متقاضیان را به وزارت علوم معرفی کنند.

وی افزود: تنها آن دسته از متقاضیانی در لیست مصاحبه قرار می‌گیرند که از سوی دانشگاه محل تحصیلشان تایید شوند.

29 دی 1391