h ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت !

ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت !

ایمون زائد مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت !

حسین جباری زاده در گفت و گو با خبرگزاری فارس در مورد وضعیت ایمون زاید گفت:‌ زاید همراه تیم ما برای دیدار مقابل فولاد در اهواز بسر می برد.

انشاالله پس از این که تیم فردا شب دست پر از اهواز به ایران بازگشت روز دوشنبه قرارداد زاید را ثبت می کنیم. مهاجم جدید تیم ما از دیدار مقابل راه آهن می تواند به میدان برود.

وی در مورد اینکه گفته می شود مثل اینکه مسؤلان پرسپولیس از پیوستن زاید به این تیم ناراحت هستند و رضایت نامه او در شرایطی صادر شده که در تیمی غیر از پرسپولیس به میدان نرود، اظهار داشت: چنین موضوعی در میان نیست ما برای جذب زاید با مسولان پرسپولیس صحبت کردیم و با کسب توافق با این باشگاه نسبت به این کار اقدام کردیم.

جباری زاده افزود: همکاری خوبی با باشگاه پرسپولیس داریم. در تورنمنت مالزی که تیم نوجوانان پرسپولیس شرکت کرده بود 3 تن از بازیکنان ما نیز همراه این تیم حاضر بودند و جزو نفرات فیکس پرسپولیس در این مسابقات بودند. گل ها و تصاویر این مسابقات موجود است که این مسئله نشان از همکاری خوب دو باشگاه دارد.

23 دی 1391