h پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی

پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی

پلیس دانمارک رسما از یک کلیسا عذرخواهی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل روزنامه کپنهاگ پست، مقامات پلیس دانمارک اعلام کردند که ورود آنها به کلیسای محل تجمع مهاجران آفریقایی و بازرسی آنها اشتباه بوده است.

در ماه دسامبر سال گذشته میلادی ماموران پلیس دانمارک وارد کلیسایی در این کشور شدند. در این کلیسا مهاجرین آفریقایی برای مراسم دعا و عبادت حضور پیدا می کردند.

چنانچه شاهدان گزارش داده اند 5 مامور پلیس قبل از مراسم دعا وارد کلیسا شده و کارتهای شناسایی و برگه های اقامت حاضرین در این محل را مورد بررسی قرار دادند.

بر اساس گزارشهای موجود نحوه برخورد نیروهای پلیس بسیار خشن بوده و در طول مدت بازرسی دربهای خروجی کلیسا نیز بر روی حاضرین بسته شده است.

این اقدام پلیس دانمارک با اعتراضهایی در این کشور رو به رو شده است. مقامات کلیسای دانمارک معتقدند که اساسا پلیس حق نداشته است در آستانه برگزاری مراسم دعا وارد حریم کلیسا شده و افراد حاضر در مراسم را مورد بازرسی قرار دهد. مقامات پلیس دانمارک با گذشت مدتی از این حادثه و با افزایش فشار افکار عمومی خطای خود در این خصوص را پذیرفته اند.

22 دی 1391