h پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک !

پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک !

پخش تصویر بی حجاب عضو شورای شهر همدان در فیس بوک !

به نوشته ظهور12 به نقل از آرنا نیوز : به دنبال انتشار تصویر بی‌حجاب یکی از اعضای شورای شهر همدان در صفحه شخصی فیس‌بوک وی و سپس به انتشار آن در فضای مجازی، برخی از مسئولان استان همدان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار برخورد مراجع ذی‌صلاح با این اقدام شدند.

فرماندار همدان نیز در این زمینه در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: اگر اعضای شورای اسلامی شهر در حین دوره‌ای که به عنوان نماینده مردم در شورا فعالیت می‌کنند به هر نحو ثابت شود که از قوانین جمهوری اسلامی سر باز زده‌اند و شئونات اسلامی را رعایت نکرده‌اند، طبق قانون امکان برخورد با آنها وجود دارد و این امر از سوی کمیته‌های مشخصی که در استانداری وجود دارد، انجام می‌شود.

حسن قهرمانی مطلق افزود: اگر عضوی از شورا شئونات اسلامی و قوانین نظام جمهوری اسلامی را رعایت نکند، باید در درجه اول داوطلبانه از مردم عذرخواهی و اقدام به استعفا کند و در درجه بعدی دیگر اعضای شورای شهر نیز نسبت به این اقدام بی‌تفاوت نباشند.

وی با بیان اینکه مردم ما هیچ گاه توهین به مقدسات و ارزش‌ها را برنمی‌تابند، گفت: اگر هر یک از اعضای شورای شهر شئونات اسلامی را رعایت نکند، از طریق مجاری قانونی وارد شده و با آنها به صورت جدی برخورد می‌کنیم.

فرماندار همدان در ادامه با اشاره به اینکه در آستانه ۱۷ دی ماه سالروز کشف حجاب قرار داریم، افزود: استعمار و استکبار از سال‌ها قبل برای کشف حجاب در ایران برنامه‌ریزی داشته ولی بانوان متدین ایران، هیچ گاه تن به این ذلت نداده‌اند، و امروز نیز به هیچ عنوان چنین اقدامی را از سوی هیچ یک از افراد جامعه به ویژه مسئولان و منتخبان خود برنمی‌تابند.

19 دی 1391