h دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران

دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران

دعوا و جیغ و فریاد زنان در اتوبوس BRT تهران

رئیس کلانتری 148 انقلاب گفت: شهروندان محدوده انقلاب باید بدانند که پلیس هر لحظه در کنار آنها آماده هر گونه کمک رسانی است.

سرهنگ مرتضی شمس در ادامه اظهار داشت: روز گذشته مقارن ساعت 16 زنی در اتوبوس های BRT اقدام به سرقت از خانم های دیگر در اتوبوس به روش جیب بری کرد، که خانم های داخل اتوبوس بلافاصله متوجه شدند و او را بلافاصله دستگیر کردند.

وی افزود: پس از دستگیری سارق، زن شروع به نزاع و جیغ کشیدن نمود و عمل انجام داده خود را انکار می کرد که دیگر خانم ها کم نیاورده و با او نزاع کردند که در نهایت در ایستگاه او را به واحد گشت کلانتری معرفی نمودند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: پس از گفت و شنود ماموران با مالباختگان طی بازرسی از کیف فرد سارق و همین طور بازرسی بدنی توسط مامور خانم، تعداد زیادی گوشی همراه کشف و ضبط گردید، که در نهایت پس از انتقال متهم به کلانتری، وی معترف به بزه خود شد و خود را به هویت گلشن معرفی نمود.

لذا پرونده ای در این خصوص تشکیل و برای بررسی و کشف سایر جرایم به پایگاه سوم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ارجاع داده شد.

18 دی 1391