h فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس

فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس

فیلمبرداری غیرقانونی یک خبرنگار از تمرینات پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس به دلیل اینکه بازی با نفت ۴۸ ساعت دیگر برگزار می شود پشت درهای بسته برگزار شد، به همین دلیل مسئولان پرسپولیس به خبرنگاران اعلام کرده بودند که امروز و فردا به تمرین پرسپولیس نیایند در غیر این صورت از حضور آنها به داخل ورزشگاه جلوگیری به عمل می‌آید اما یک خبرنگار در اقدامی عجیب امروز از طریق کارواش که بالای زمین تمرین پرسپولیسی‌ها است، به صورت پنهانی تمرین قرمزپوشان را با تلفن همراه خود فیلمبرداری و حتی یادداشت برداری کرد.

پس از دقایقی که مسئولان پرسپولیس از حضور این فرد مطلع شدند به سراغ وی رفتند و او را از این کار منع کردند. این خبرنگار که از این اتفاق بسیار ناراحت بود، پس از تمرین به شیرینی سرپرست پرسپولیس اعتراض کرد که چرا تلفن خود را جواب نمی‌دهد که شیرینی به وی گفت با توجه به اینکه سرش شلوغ است سعی می‌کند که تلفن خود را جواب بدهد. سپس سرپرست قرمزپوشان با داد و بیداد این خبرنگار مواجه شد که شیرینی گفت: اگر دروغ بگویی به خدا واگذارت می‌کنم.

سرپرست پرسپولیس همچنین در گفت‌وگو با این خبرنگار اظهار داشت: قرارداد وینگو با پرسپولیس به هیچ عنوان مبلغش دو برابر پولی که از پاس همدان گرفته است، نیست. ما روی هر چیز دست می‌گذاریم قیمت آن بالا می‌رود.

وی افزود: ما خواسته‌های خود را بر مبنای کادر فنی پیاده می‌کنیم و وظیفه ما این است که امکانات را مهیا کنیم، حالا هر کاری که می‌کنیم می‌گویند ۵۰۰ میلیون یا کمتر و یا بیشتر به طرف داده‌ایم.

18 دی 1391