h ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir

ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir

ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه تهران - ltc.ut.ac.ir

ثبت‌نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران تا چهارشنبه 20 دی ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون به نشانی http://ltc.ut.ac.ir آغاز ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران مسئولیت برگزاری آزمون زبان عمومی که شرط کافی برای پذیرفته شدگان در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه می باشد، را بر عهده دارد.

این آزمون به منظور ارزیابی توان داوطلب در زمینه تسلط به دستور زبان، واژگان، خواندن و درک مطلب 5 بهمن ماه به صورت چهار­گزینه‌ای برگزار می‌شود.

گفتنی است، قبولی داوطلبانی که حداقل 60 درصد امتیاز را کسب کنند تا دو سال برای شرکت در آزمون‌های دکتری تخصصی این دانشگاه معتبر خواهد بود.

همچنین، کسب حداقل 50 درصد امتیاز برای داوطلبان شرکت در آزمون دوره دکتری تخصصی رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث، مدرسی معارف اسلامی و فقه شافعی کافی است.

بر اساس این گزارش، در این آزمون هم امکان پرداخت اینترنتی، و هم امکان ارسال هزینه توسط فیش وجود دارد. برای پرداخت به کمک فیش، لازم است مبلغ 50 هزار تومان به حساب شماره 18711869 بانک تجارت، شعبه اردیبهشت به نام دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واریز و از طریق سامانه در بازه زمانی ثبت‌نام اقدام به ثبت‌نام کنند.

کارت ورود به جلسه از 30 دی تا 4 بهمن از طریق سایت دانشگاه توزیع می‌شود.

نتایج آزمون زبان عمومی نیز 18 بهمن ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران به نشانی http://ltc.ut.ac.ir اعلام می‌شود.

17 دی 1391